168 שעות של הפרעת קשב

168 שעות הן בעצם 24 שעות כפול 7 ימים בשבוע של הפרעת קשב, שהרי הפרעת קשב נוכחת בכל תחומי החיים: בעבודה, בזוגיות, בלימודים, בהתנהלות הכלכלית, בהורות, אפילו בשינה.

חברנו יחד, מאמנת בכירה ופסיכיאטר מומחה, כדי לכתוב את הספר שהיינו רוצים לתת למטופלים שלנו. חשוב לנו שאנשים המתמודדים עם הפרעת קשב, בני משפחה ובני זוג וכן אנשי מקצוע שהנושא רלוונטי עבורם יכירו את אבני היסוד שהשתדלנו לקבץ כאן. שמנו דגש על עיצוב המקל על הקריאה ועל סגנון ידידותי.

זהו המדריך המקיף הישראלי הראשון על הפרעת קשב אצל מבוגרים. בספר תמצאו כלים, עצות מעשיות, מידע מבוסס ותשובות לשאלות חשובות ששאלו אותנו מאות מטופלים עם הפרעת קשב שעבדנו עמם.

אפשר למצוא אותו אפשר להשיג אותו דרך חנויות ספרים כמו סטימצקי או צומת ספרים, או באפליקציית e-vrit

הספר יצא באפריל 2014, כעבור 3 חודשיים אזלה ההדפסה הראשונה, הדפסנו שוב ו…במרץ 2016 יצאה הדפסה שלישית לחנויות (מתנצלים שהיה קשה מעט להשיגו לאחרונה). הספר זמין בצומת ספרים, סטימצקי ובחנויות הפרטיות. ניתן לרכוש גם באתרי האינטרנט של סטימצקי וצומת. 

הספר מיועד למבוגרים המתמודדים עם הפרעת קשב, לבני משפחה וחברים וכן לאנשי מקצוע המגלים ענין בנושא – רופאי משפחה, פסיכולוגים, מטפלים באמנות, מאמנים, מרפאים בעיסוק ועוד.

תודה על כל הפידבקים שאתם שולחים לנו מדיי שבוע, כמה מהם העלנו לכאן:

מוסף הארץ מפרגן מאד בשיחה מרתקת בין ד"ר לוינסקי לאיילת שני בפתח המוסף.  לחצו כאן לקריאה. אפשר להוריד את הכתבה גם לקריאה במחשב.

ורדה רזיאל ז'קונט על הספר: "ספר מאד מאד מועיל, יעיל, קריא שבאמת יכול לעזור למי שזקוק לעזרה… מאד מומלץ ופרקטי.

"ספר מיוחד במינו – קראתי את ספרכם "168 שעות" ומאד מאד התפעלתי….כל מילה בספר קלעה למטרה. מרגיש שהספר פתח לי אפיקים חדשים לעזור לעצמי בחיים". (מיכאל)

אורי שקד: "ספר מצויין שאני חושב שהוא ספר חובה לכל מי שמתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז. זהו הספר הראשון שאני קורא בנושא (וקראתי לא מעט) שגרם לי להרגיש שהוא מדבר עליי, שהוא מכיר אותי, שהוא יודע בדיוק מה קורה לי שם בתוך הקופסא. אני ממליץ עליו בחום, הוא יעשה לכם סדר.

שוקי גלילי: " למרות שהנושא לא חדש לי, ובכמה נושאים אפשר היה אולי להרחיב יותר, אני חושב ש"168 שעות" עזר לי להבין טוב יותר את עצמי וכל מיני אנשים שאני מכיר, כולל בני משפחה. לא תמיד ספר זה הפתרון – אבל נדמה לי שאני הולך לקנות לפחות עוד שניים או שלושה עותקים."

חלי גולדנברג : "אני בדרך כלל לא חסידה גדולה של ספרי יעוץ/ הדרכה וככה, בטח לא בעניינים שאני משוכנעת שאני יודעת הכי טוב, כי אין חכם כבעל נסיון וכו, א ב ל הספר הזה עושה סדר ( מסויים) בבאלאגן בדרך יעילה, בגובה העינים, ממקום שמבין ב א מ ת, ויש בו משהו מרגיע…"

"זהו ספר מצוין, ערוך טוב ומאוד פרקטי. תודה רבה (אורן)

"קראתי את הספר… מדהים! איכותי ביותר בעיני, מתנה אמיתית למי שמתמודד עם הפרעת קשב. ממש ממש כיפי בחוויה, מקיף- אני מורידה את הכובע." (ענבל)

"קראתי את ספרכם "168 שעות של הפרעת קשב" בענין רב. הנסיון שלכם להרים את אבני הדרך אחת-אחת השלימה לי עוד פרטים בתמונה הכוללת של הענין." (תמי)

"אספתי את הספר לפני שעתיים. בחרתי לי בית קפה שקט במטרה לרפרף 5 דקות, שהתגלגלו לשעה וחצי… שהספר שלכם מדבר בזהירות, מעלה אפשרויות ולא חושש מסימני שאלה והכרה במגבלות (ועם זאת – נותן עצות פרקטיות ומידע בעל ערך)." (שרון)

"לפני כשבוע רכשתי את הספר "168 שעות של הפרעת קשב", ובעקבות הקריאה בו הבנתי שאולי הגיע הזמן להתייחס לבעיה שלי ברצינות רבה יותר."(שי)

"מאוד מאוד נהניתי מהספר, הוא נפלא! מעכשיו אמליץ עליו ללקוחותיי (מופרעי הקשב, שזה הרוב הגדול :))" (טל)

קבלו עדכונים במייל

מחשבות של אחרים

דנה: סובלת מחרדות וסטרס בגוף כל היום, וגם דפיקות לב שהיו מעירות אותי בלילה. לוקחת ציפרלקס 10 מ״ג כבר 9 שבועות (שבוע...

SEGEV: שלום לכם האם ציפרלקס 10 מ"ג יכול לעזור לחולת אלצהיימר שסובלת מהזיות ובעקבותיהן מחרדות? מדמיינת שג'וקים נמצאים...

כ.ד.ז: מגיע הרגע שאין ברירה אי אפשר לבד תודה על החיזוק

מזל ר.: נושא מעניין. אני לא יודעת מה הייתי עושה אם הייתי במצב כזה. אבל אני מכירה הרבה מתמודדי נפש שההתמודדות שלהם...

אסתי: האם ניתן ליטול אטנט לבעיות קשב וריכוז כשנוטלים קלונקס, האם יש להפסיק את הקלונקס לפני תודה

סני גורדון בר: מבקשת לדעת עבור בת משפחה בחו"ל האם אפשר לקבל קשר לפסיכיאטר ישראלי או דובר עברית בברלין שיכול לתת טיפול...

אור: המטפל מביא את עצמו לטיפול . את החוויות שלו , את הרגישות, החכמת חיים, הנסיון ועוד, לבינה אין את זה . פשוט אין . ...

טולידו רות: ברצוני להפסיק לקחת מירו 30 ופובוקסיל 50. האם הפסקה הדרגתית כלומר לרדת אחרי שש,בועיים לחצי כדור ולאחר מכן לרבע...